KONST / Litografier / Färglitografi 12063062

nr 1206 3062

Konrad Srzednicki

(1894-1993), Polen

Färglitografi, Signerad, numrerad 22/50. Motivet: 64x48 cm

Konrad Srzednicki, polsk bildkonstnär född 1894, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 september 2018
kl 19:58:28

Konrad Srzednicki

Läs mer om Konrad Srzednicki